Wielka przyszłość. Za 100 lat...

Syn mój w przedszkolu został poproszony o namalowanie jak będzie wyglądała Cybinka za 100 lat. Był to konkurs. Nagrodą jest umieszczenie pracy w Kapsule Czasu, w wyremontowanej wieży Kościoła Parafialnego w Cybince. Na konkurs wpłynęło 53 prace. Nasza praca wyglądała tak, nic specjalnego bo co by mógł więcej namalować sześciolatek. Jest to praca w formie pocztówki. Najważniejsze miejsca: Kościół, Urząd Miasta, Cmentarz żołnierzy radzieckich i za 100 lat może park wodny ze zjeżdżalnią. Wszystko porośnięte lawenda bo w takim projekcie nasza Cybinka też brała udział. 
Na rysowanie chęci nabrała też i córka, która zatytułowana pracę 
"Wyciągiem w koło Kościoła" 

Pozwolę sobie zamieścić i prace która zwyciężyła w konkursie, ale nie jest nasza. Bardzo ładna. Zwyciężczyni oczywiście gratulujemy. 


To się dzisiaj napisałam, że ho ho. 
Pozdrawiamy. 🥰Komentarze

  1. O tak prac całe mnóstwo :) mnie sie tez spodobała ta która zajęła 3 miejsce, Cybinka cukierkowa i słodka:) brawa za Wasze pomysły !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nawet Szymon coś namalował. Praca miała tytuł Epoka lodowcowa. Namalował to na jakiejś starej f-rze. Gabi wzięła to do szkoły żeby pokazać dla Pani w bibliotece a Ona zgłosiła to też do konkursu. Ale nie mam zdjęcia niestety. 🥰

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Klub twórczych mam

Tniemy i gniemy