wtorek, 5 maja 2026

Zaległości

 Hej, hej kochani.

Cały czas udaje mi się coś tworzyć.

Tu parę fotek zbiorczych, bo nie wiem kiedy znów otworzę bloga:))) 

A tęskni mi się, więc postaram się szybciej niż zakładam 🫣

Cały czas wspieram się jeszcze Waszymi grafikami czy koronkami.











Pomocniczo korzystam wciąż z grafik 
I love digi 
i small-wingels

Pozdrawiam Was gorąco.


3 komentarze:

  1. Długo Cię tu nie było. Niestety czas nie nie jest z gumy, coś za coś. Jak widzę sporo kartek u Ciebie powstało świetnie że je pokazujesz, pomysłów na nie Ci nie brakuje i to się ceni. Niestety pisanie komentarzy zabiera sporo czasu i tworzenie postów też. Ważne że coś tam u Ciebie powstaje i ważne że Ty jesteś z tego zadowolona !!
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że wciąż tworzysz Sylwio, cieszę się.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie, że pojawiłaś się i to ze ślicznymi kartkami. :)
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń

Zaległości

 Hej, hej kochani. Cały czas udaje mi się coś tworzyć. Tu parę fotek zbiorczych, bo nie wiem kiedy znów otworzę bloga:)))  A tęskni mi się, ...