Hej, hej kochani.
Cały czas udaje mi się coś tworzyć.
Tu parę fotek zbiorczych, bo nie wiem kiedy znów otworzę bloga:)))
A tęskni mi się, więc postaram się szybciej niż zakładam 🫣
Cały czas wspieram się jeszcze Waszymi grafikami czy koronkami.
Pomocniczo korzystam wciąż z grafik
I love digi
i small-wingels
Pozdrawiam Was gorąco.










Długo Cię tu nie było. Niestety czas nie nie jest z gumy, coś za coś. Jak widzę sporo kartek u Ciebie powstało świetnie że je pokazujesz, pomysłów na nie Ci nie brakuje i to się ceni. Niestety pisanie komentarzy zabiera sporo czasu i tworzenie postów też. Ważne że coś tam u Ciebie powstaje i ważne że Ty jesteś z tego zadowolona !!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Fajnie, że wciąż tworzysz Sylwio, cieszę się.
OdpowiedzUsuńFajnie, że pojawiłaś się i to ze ślicznymi kartkami. :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło